Galonek napisał(a):

|
Maaskant nie ma żadnego wpływu na postawę zespołu. W poszczególnych meczach o wynikach decydują tylko i wyłącznie indywidualne umiejętności zawodników. Dziwi mnie, że wiele osób robi z Holendra Boga, podczas gdy w swoim kraju traktowany jest z przymrużeniem oka, a przebieg jego kariery trenerskiej porównać można do pobytu w Wiśle - początek obiecujący, a później już tylko gorzej. Nieprzypadkowo jego smykałka trenerska zaprowadziła go właśnie do Polski.
|
Być może jest w tym odrobina prawdy co piszesz ale zadam proste pytanie
Kto lepszy na jego miejsce

No właśnie
Problemem nie jest trener a jakość piłkarzy,na polską ligę ok ale nie na puchary
Marzymy o Champions League a jesteśmy za słabi na Ligę Europy