|
Holender raczej zawita na dłużej na Reymonta czego nie można powiedzieć o kilku graczach wyjściowego składu puki co przed Wisłą dwumecz o honor z Fulham .Holender to nie Vilas Boas a Wisła to nie Chelsea żeby przyciągać gwiazdy.
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 29.09.2011 o godz. 21:03.
|