Dariook napisał(a):

No a dziwisz się ?
|
Tak.Mam zjebane pojęcie o futbolu i autentycznie nie widzę w Polsce kogoś kto jest od nas lepszy.Na co to wystarcza w pucharach ? Na razie na gówno brzydko pisząc

Trzeba za wszelką cenę dążyć żeby przebudowac obronę i środek pomocy. Tak by drużyna miała za nadrzędny cel dobre rozgrywanie i utrzymanie się przy piłce. Bez umiejętności posiadania piłki będzie ciągle źle.
Najlepiej zmieniać trenerów a nic nie robić z grą zespołu. Tylko liczyć na chwilowy efekt nowej miotły, pare wygranych w lidze. I tak się ma kręcic byle uszczęśliwić frustratów co się im nie podaba gra, trener itd.