Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5543
Stary 29.09.2011, 20:44
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No a dziwisz się ?
Tak.Mam zjebane pojęcie o futbolu i autentycznie nie widzę w Polsce kogoś kto jest od nas lepszy.Na co to wystarcza w pucharach ? Na razie na gówno brzydko pisząc
Trzeba za wszelką cenę dążyć żeby przebudowac obronę i środek pomocy. Tak by drużyna miała za nadrzędny cel dobre rozgrywanie i utrzymanie się przy piłce. Bez umiejętności posiadania piłki będzie ciągle źle.

Najlepiej zmieniać trenerów a nic nie robić z grą zespołu. Tylko liczyć na chwilowy efekt nowej miotły, pare wygranych w lidze. I tak się ma kręcic byle uszczęśliwić frustratów co się im nie podaba gra, trener itd.
Ostatnio edytowane przez tofik : 29.09.2011 o godz. 20:49.
..
Odpowiedz cytując