Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8090
Stary 29.09.2011, 20:43
Obrona dramatem Wisly.
Mozna bylo swego czasu zeslac Klosa do rezerw po dwoch zawalonych meczach w pucharach, dlaczego nie mozna zeslac Jaliensa z Chavezem do ME ? Czy kolejne kompromitacje pucharowe juz na nikim nie robia wrazenia w tym klubie ? Kiedys Petrescu stracil posade po jednobramkowej przegranej. Na chwile obecna trzy ostatnie mecze Wisly w pucharach to 10 straconych goli, kilka poprzeczek i nieustanne osmieszanie naszej fatalnej formacji obronnej niemal na kazdym kroku. Jesli w zimowym okienku nie dojdzie do malego trzesienia ziemi, to raczej bedzie juz tylko gorzej, bowiem parowozy starsze o rok, sila rzeczy nie stana sie szybsze. W pilke grac tez juz sie nie naucza, bo nie mamy tu do czynienia z rozwojowymi nastolatkami, tylko z podstarzalymi/wypalonymi Holendrami i pastorem, ktrory jak sam przyznal, nigdy nie byl uczony takich podstaw jak wyprowadzanie pilki itp.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 29.09.2011 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując