Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5542
Stary 29.09.2011, 20:40
Wisła to słaby klub ze słabej ligi. Wynik i gra mnie nie dziwią. Do Maaskanta pretensji mieć nie można. Mało kto by robił lepsze wyniki z takim składem.

Jedno mam ultimatum.
Jeśli Jaliens wyjdzie w następnym meczu w pierwszym składzie to Maaskant wyczerpie całe zaufanie, którym jeszcze go obdarzam.
Na pierwszy ogień ma iść Jaliens, potem Lamey, za niego Jovanovic, Diaz jak ma grać to na pomocy.

BTW
Do kiedy Jaliens ma kontrakt?
Odpowiedz cytując