Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5541
Stary 29.09.2011, 20:39
cfa napisał(a):Wyświetl post
Mi się wydaje, że Jaliens chce wrócić do Holandii i ma szczwany plan. Mianowicie załatwi wylot z klubu Robertowi, ten zatrudni się w Eredivision i ściągnie Q za sobą Ba oni nawet mogą być w zmowie razej z Lameyem


Cytat:
nie widze innego powodu dla którego Jovanovic miałby nie grać, no chyba że ma kontuzję albo pałzuje za kartki ale nic o tym nikt nie wspominał.
A może powodem jest to, że teraz to liga jest ważniejsza i mecz z Legią i lepszego obrońce woli oszczędzać na niedzielę?
Odpowiedz cytując