Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8080
Stary 29.09.2011, 20:30
Ogolnie to podobalo mi sie ze potrafilismy zagrozic bramce Twente. Gorzej z obrona ale do tego juz jestem przyzwyczajony.

Takie mecze sa dobre, bo widac czarno na bialym kto jest do zastapienia w skladzie. Problem polega tylko na tym, ze te braki ktore mamy raczej nie zostana zastapione wartosciowymi zawodnikami.
Odpowiedz cytując