Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8075
Stary 29.09.2011, 20:26
@ Oj wolfy, wolfy, oj tofik, tofik, a jakie to ma znczenie kto kogo zatrudniał ważne kto kogo zostawi na nastepny sezon i kogo wystawia do 11. Nuneza i Jaliensa też Basałaj sam zatrudniał? Litości...
I ciągle ten sam płacz po przegranych, a że w Nikozji o to się zarabia dużo więcej niż Wiśle, a że w Odense uuuuu to się się dopiero grube mln € kasuje
Odpowiedz cytując