Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8073
Stary 29.09.2011, 20:24
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Oooo... wybacz szczwany lisie po meczu.
Po bramce Bitona pewnie się zlałeś więc nie kozacz teraz .
Za dużo meczy obejrzałem, żeby po jednej bramce uznać mecz za wygrany.
Nie masz pojęcia co, gdzie i kiedy - to masz problem. Nie dziw się, że inni przewidywali możliwy wpierdól, również na tym forum. Co innego kibicowanie, a co innego realna ocena naszych możliwości...

Tu nie trzeba być szczwanym lisem, tylko mieć IQ powyżej 80 żeby zajarzyć różnicę między nami a wicemistrzem Holandii.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując