Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8071
Stary 29.09.2011, 20:23
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Oooo... wybacz szczwany lisie po meczu.
Po bramce Bitona pewnie się zlałeś więc nie kozacz teraz .
Ty durnia strugasz czy durniem jesteś?

To, że Twente to klasowy zespół wie każdy, w tej chwili to zespół z większym potencjałem niż PSV, ktoś kto twierdzi, ze Twente to zespół przeciętny jest po prostu kretynem.
Odpowiedz cytując