Jaliens Lamey Diaz do wydupcenia od zaraz. Zero walki zero ambicji. Te błędy deprymuja resztę druzyny. Zakładałem porażkę po dobrym meczu i walce. Z czym my ....A chcieliśmy grać w LM

Jak nasz trener zagra z Legia Jaliensem to będzie to czysty sabotaż. Wilk za Sobola. Generalnie bieda straszna z nasza nazwijmy to "gra".