wolfy napisał(a):

|
Ja mam w dupie Twente. Co nie zmienia faktu, że nazywanie ich anonimami przez kibica polskiej drużyny jest zwyczajnie skrajnie głupie. Gdzie my, gdzie oni?
|
Oooo... wybacz szczwany lisie po meczu.
Po bramce Bitona pewnie się zlałeś więc nie kozacz teraz .