Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8065
Stary 29.09.2011, 20:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja mam w dupie Twente. Co nie zmienia faktu, że nazywanie ich anonimami przez kibica polskiej drużyny jest zwyczajnie skrajnie głupie. Gdzie my, gdzie oni?
Oooo... wybacz szczwany lisie po meczu.
Po bramce Bitona pewnie się zlałeś więc nie kozacz teraz .
Odpowiedz cytując