Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8064
Stary 29.09.2011, 20:18
Naprawdę wychodzi pięknie ile znaczymy w Europie. Nie będzie kasy, nie będzie drużyny, smutna prawda.
Mam tylko nadzieję, że nasi pseudo gracze nie powiedzą więcej, że pierwsza bramka (dla przeciwnika) ustawiła mecz ...... bo takie teksty wyprowadzają mnie z równowagi.

A nasza obrona, to niestety przykro patrzeć na tych emerytów pobierających taką kasę za grę ..... szkoda słów.

Pytanie jest tylko jedno, czy Cupiał, Maaskant i dr. sportowy dalej będą prowadzili taką plitykę czy coś się zmieni w tym względzie.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując