Mi się wydaje, że Jaliens chce wrócić do Holandii i ma szczwany plan. Mianowicie załatwi wylot z klubu Robertowi, ten zatrudni się w Eredivision i ściągnie Q za sobą

Ba oni nawet mogą być w zmowie razej z Lameyem, bo nie widze innego powodu dla którego Jovanovic miałby nie grać, no chyba że ma kontuzję albo pałzuje za kartki ale nic o tym nikt nie wspominał.