Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8056
Stary 29.09.2011, 20:08
ale spoko na Legię się zepną jak na lecha i wygrają, Legia to nie Twente baa Legia to nawet nie Odense
NIE BAĆ chuliganów !!!
Odpowiedz cytując