Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
Od: 02.2008
Offline
#
8056
29.09.2011, 20:08
ale spoko na Legię się zepną jak na lecha i wygrają, Legia to nie Twente baa Legia to nawet nie Odense
NIE BAĆ chuliganów !!!
szark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szark
Znajdź inne posty napisane przez szark