|
Wynik taki jak miał być.
Jeśli chodzi o grę z przodu to byłem miło zaskoczony - kilka razy obrona Twente jęczała w szwach
Jeśli chodzi o grę w obronie - katastrofa - konieczne są zakupy. Potrzeba min 2-3 nowych obrońców. Jaliens tragedia, chciałbym oglądać w składzie Bunozę.
P.S. Pareiko wbrew temu co mówili w studiu po meczu nie grał źle. Winić go można tylko za 4 bramkę, a przynajmniej 2-3 razy 100% wyciagnął. Ktoś tu obarczał go też 1 bramką - bez przesady to był strzał z kilku metrów, obrona intuicyjna - były wielki jakby obronił, ale nie można go winić że wpadło.
Powód: Pareiko
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 29.09.2011 o godz. 20:10.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|