Magpie napisał(a):

HaHa Wiedziałem, że tak będzie postawiłem u Buka 100 zł na Twente.
|
Żebyś się nie udławił tym hajsem z radości.
Uporczywe wystawianie Diaza na lewej obronie robi krzywdę jemu i drużynie, z Legią bym go widział na stoperze, trzeba poczekać jak Czekaj wróci i na niego stawiać bo na kogo.