|
Przed grupą dawałem naszym szanse na zdobycie 2 punktow. tzn remis z Odense i Twente u siebie, teraz widzę, że się pomylilem i jest to nierealne. Irytujące też jest forowanie przez Maaskanta swoich nabytkow, przecież od dłuższego czasu wszyscy wiedzą, żę Jaliens jest cienki jak barszcz i można było dać szanse Bunozie. Natomiast Marko na obronie bije w każdym detalu Lameya, i mam nadzieje, że niegrał tylko i wyłącznie z powodu kontuzji bo inaczej byłby to szczyt głupoty ze strony naszego trenera. Który swoją drogą od dłuższego czasu pokazuje, że więcej niż na trenowaniu zna się na pięknym przemawianiu i opowiadaniu bajek, aż dziw że nie został politykiem.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|