Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8047
Stary 29.09.2011, 20:03
Ja powiem tylko jedno: po tym meczu szkoda mi było tylko Radka, Dudu, Czarka, Daniela Bruda i Bunozy z Jovanovicem na ławce... A reszta w zimie albo po sezonie WYPIERDALAĆ. Wolę żeby grał słaby( albo nawet nie taki słaby) Damian Skołorzyński niz stary dziadek Lamey. Po sezonie zrobić gruntowną przebudowę składu i na następny sezon walczymy o europejskie puchary z następującym składem :
Kurto - Skołorzyński ( albo Burliga ), Jovanovic, Bunoza, jakiś młody Polak - Małecki, Sobolewski, Chrapek, Melikson, Sobota - Biton

I na ławce: jakis młody bramkarz, Czekaj, Nalepa, Brud, Wilk, Kirm, i reszta Młoda Ekstraklasa

Możemy takim składem nie zdobyć mistrzostwa ale przynajmniej jest jakaś perspektywa i tym chłopakom napewno będzie się chciało. Bo ja już na Jaliensa od dłuższego czasu nie moge patrzeć, a i Chavez powoli zaczyna mnie denerwować...
Odpowiedz cytując