Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2720
Stary 29.09.2011, 20:02
Moim zdaniem po dzisiejszym meczu (jak i innych) nasuwa się jedno pytanie. Co pan Cupiał robi z pieniędzmi dla Wisły? Trzeba oddać mu co należne za to co zrobił z naszym klubem ale mam wrażenie że znudziła już mu się Wisełka i ciągła niemożność dostania się do jego wymarzonej LM na różne sposoby. Czy mi się wydaje czy Wisła dostała jakąś kase za mecze el LM? Nieraz media rozpisywały się ile to już Wisła nie zarobiła i ile jeszcze może zarobić a ta cała kasa chyba trafia jednak nie do klubu... Budowa nowej bazy treningowej (klasy europejskiej) powinna być teraz jednym z najwyższych priorytetów! Chcemy budować drużynę która zdziała coś w Europie a nie stać nas na drogich zawodników więc chyba trzeba sobie wychować młodych zdolnych piłkarzy prawda? Jeśli się w czymkolwiek mylę to mnie poprawcie. Nie wiem czy nie wyszło by Wisełce na dobre przejście w inne ręce...
Odpowiedz cytując