Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8046
Stary 29.09.2011, 20:02
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Przyczyna słabych występów w pucharach jest wg mnie prosta. Winne są kluby takie jak podbeskidzie, icki, łks, bełchatów. NIGDY nie będzie silnych zespołów w naszej półzawodowej lidze jeśli będą tam zespoły kopiące na okręgowym poziomie piłkę.

buehehehe , poprawiles mi tymi absurdaliami humor w ten zjebany dzien
Odpowiedz cytując