TSW Fanatyk napisał(a):

|
Przyczyna słabych występów w pucharach jest wg mnie prosta. Winne są kluby takie jak podbeskidzie, icki, łks, bełchatów. NIGDY nie będzie silnych zespołów w naszej półzawodowej lidze jeśli będą tam zespoły kopiące na okręgowym poziomie piłkę.
|
buehehehe , poprawiles mi tymi absurdaliami humor w ten zjebany dzien
