Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8042
Stary 29.09.2011, 20:00
Jak już pisałem : stoperzy do wymiany. Pereiko - ostatnio zupełnie zgasł. Mam nadzieję, że wkrótce odnajdzie formę.

Niestety w meczu z Tweente wyszły dwie rzeczy :
1) Nie mamy obrony. Jedyny nasz prawdziwy obrońca jest kontuzjowany.
2) Bez Meliksona nie mamy czego szukać w Europie. Smutna prawda.
Odpowiedz cytując