|
Jak już pisałem : stoperzy do wymiany. Pereiko - ostatnio zupełnie zgasł. Mam nadzieję, że wkrótce odnajdzie formę.
Niestety w meczu z Tweente wyszły dwie rzeczy :
1) Nie mamy obrony. Jedyny nasz prawdziwy obrońca jest kontuzjowany.
2) Bez Meliksona nie mamy czego szukać w Europie. Smutna prawda.
|