Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8041
Stary 29.09.2011, 20:00
Q musi usiąść na ławie, kolejny mecz i kolejne katastrofalne błędy z 4 bramek straconych 3 może zapisać na swoje konto... Mam wrażenie, że czuje się zbyt pewnie, "cobym nie zagrał i tak wyjdę w 11". Dać szanse Buno niech postraszy parę meczy Q... Do Pareiki niema co się przypierdzielać, bo jak gra się bez obrony i przeciwnik co chwile ostrzeliwuje Ci bramkę nie ciężko w końcu o błąd, a wyciąganie co chwila setek jest nierealne.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 29.09.2011 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując