Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
Od: 02.2008
Offline
#
8040
29.09.2011, 19:59
Katastrofalna forma Sergieja Pareiki rozpoczęła się wraz z przybyciem tej poznanskiej ku..y do klubu, może pora znów zmienić trenera bramkarzy ?
NIE BAĆ chuliganów !!!
szark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szark
Znajdź inne posty napisane przez szark