czesiu napisał(a):

|
Brak progresu... Mecz pokazał, że Robert i Stan też się mylą zatrudniajac np. Lameya, Bunoze czy Paljića. Można się spierać, że krótko pracują, ale na dzień dzisiejszy takich grajków w Wiśle być nie powinno.
|
Czesiu wylazł z pod kamienia raz na rok

Z tych 3 zatrudnili tylko Lameya, i zaraz go nie będzie.