Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8038
Stary 29.09.2011, 19:58
Tego mozna bylo sie spodziewac w ciemno ,wiec tutaj nic nie zrobimy.

Z tym ze ten styl a raczej jego brak wrecz irytuje bo my tak naprawde nie potrafimy nic

Tak w skrocie:

Obrona- mysle ze dzis jakis klubik z A klasy by sobie z nia poradzil

Pomoc -bez Melikosna jej nie ma,nie ma kto wziasc pilki i ja pociagnac

Atak-jest Biton ale jak widac to nie nie daje ,bo nie ma pilek

kicha
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując