|
Tego mozna bylo sie spodziewac w ciemno ,wiec tutaj nic nie zrobimy.
Z tym ze ten styl a raczej jego brak wrecz irytuje bo my tak naprawde nie potrafimy nic
Tak w skrocie:
Obrona- mysle ze dzis jakis klubik z A klasy by sobie z nia poradzil
Pomoc -bez Melikosna jej nie ma,nie ma kto wziasc pilki i ja pociagnac
Atak-jest Biton ale jak widac to nie nie daje ,bo nie ma pilek
kicha
|