Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8034
Stary 29.09.2011, 19:57
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego w meczach z nami jacyś anonimowi piłkarze urastają do miana potęgi europejskiej ? Co za żenada .
Żenada to przede wszystkim Twoja znajomość piłki europejskiej.


Dobrze, ze mamy jasny pogląd ile nam brakuje do europejskich średniaków. Jeżeli Cupiał myśli o pucharach, to muszą być bardzo poważne inwestycje w skład. Finansowo już w naszej lidze jesteśmy w tyle za Legią czy Polonią, dalsze dziadowanie do sukcesów nie doprowadzi.

czesiu napisał(a):Wyświetl post
Brak progresu... Mecz pokazał, że Robert i Stan też się mylą zatrudniajac np. Lameya, Bunoze czy Paljića. Można się spierać, że krótko pracują, ale na dzień dzisiejszy takich grajków w Wiśle być nie powinno.
Oj, czesiu, czesiu. Ty ciągle niezorientowany w temacie...

Bunozę i Pajlicia ściągnął BASAŁAJ. To ten koleś, co rozsprzedał całą obronę w jedno okienko, a później zatrudniał jakichś frajerów byle tylko było kogo do składu wstawić. Umiejętność gry w piłkę nie była wówczas najważniejszym czynnikiem, tak naprawdę liczyło się, żeby byli względnie tani i mało chcieli zarabiać. To do dziś znaki formowe naszej polityki transferowej.
O Lameya pretensje musisz mieć wyżej, bo kto inny zdecydował, że Baszczyński jest "passe" a Wasilewski zbyt drogi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.09.2011 o godz. 20:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując