Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8033
Stary 29.09.2011, 19:57
Przyczyna słabych występów w pucharach jest wg mnie prosta. Winne są kluby takie jak podbeskidzie, icki, łks, bełchatów. NIGDY nie będzie silnych zespołów w naszej półzawodowej lidze jeśli będą tam zespoły kopiące na okręgowym poziomie piłkę. Do tego dochodzą brak ośrodków treningowych + brak szkolenia młodzieży...

Te dwie przegrane mnie w ogóle nie zaskoczyły, przyjmuję je spokojnie bo wiem że jesteśmy 100 lat za europą. Na pocieszenie powiem że lepiej nie będzie.
I
Odpowiedz cytując