Przykro sie robi gdy sie widzi, jak niektorzy nasi zawodnicy sabotuja nasza gre..

Szkoda, ze postanowilismy w drugiej polowie dalej pomagac Twente bo naprawde w przodzie fajnie to momentami wygladalo. Niestety to dobre wrazenie zostalo zatarte przez paru panow odpowiedzialny za bronienie bramki.
Przykro patrzec jak napastnicy i pomocnicy staraja sie cos z przodu strzelic, pokazac z dobrej strony podczas gdy defensywa gra dramatycznie. Ale po kolei...
Bramka. Od stycznia do maja wydawalo sie, ze mamy wreszcie bramkarza. Niestety, ostatnie mecze przekonuja mnie, ze jednak nie mamy i ze za zawodnikiem na ta pozycje trzeba znow sie rozgladac. Niestety Pareiko ostatnio co ma na rece to pusci. Dzis zawalil dwie bramki (pierwsza i czwarta).
Defensywa. Wlasciwie tu moznaby spuscic zaslone milczenia. Jaliens z meczu ma mecz coraz dramatyczniejszy, Lamey to sredniak... na polska lige. Tak naprawde jedyny porzadny obronca to Jovanovic, ktory niestety chyba nie ma tak mocnej pozucji u RM jak Lamey. Nastepny transfer to powinien byc obronca a nie ....a Delev czy inne gwiazdory.
Jesli Stan poczestuje nas kolejnym emerytowanym ZHolendrem bedzie to dla mnie jasny sygnal, ze w Wisle daje dorobic swoim rodakom do emeryturki.
Pomoc. Sobol zlapal szybko glupia kartke i to determinowalo jego gre w srodku w dalszej czesci meczu. Nunez chyba najbardziej widoczny, walczyl, strzelal. Jirsak bez wyrazu choc w drugiej polowie zagral fajna pilke na skrzydlo do Kirma ale wiadomo, ten s.......il.
Wlasnie, Kirm. Kolejny raz: TEMU PANU JUZ DZIEKUJEMY! Ten facet podejmuje na boisku decyzje kompletnie odwrotne od tych jakie powinien. Co dostanie pilke i zapowiada sie nasza grozna akcja to on maści

Naprawde niech on juz odejdzie.
Iliev dzis chyba najlepszy w naszym zespole. Widac, ze to zawodnik, ktory po prostu umie grac, zna sie na grze kombinacyjnej,
mysli na boisku. Szkoda, ze wiek juz nie ten i w takim meczu nie wytrzymuje 90 minut.
Biton. Mamy napastnika. W formie. Do konca sezonu. Co potem? Cholera wie ale jak znam zycie, to w czerwcu tyle go bedziemy widziec bo bedziemy targowac sie o 5 euro. Widac, ze jest to napastnik, ktory sie nie boi, nie ma kompleksow i potrafi strzelac bramki. W dodatku wychodzi do pilek, cofa sie, wyciaga obroncow. Szkoda, ze dzis jego glowka w pierwszej polowie nie weszla. Mimo tego nie ma sie czego wstydzic.
Niestety przegrywamy 1--4 a wg mnie w pierwszej polowie istniala realna szansa by ugrac przynajmniej remis. Okazja przy 1-0 i kolejny raz Kirm partoli wypuszczajac sobie pilke, glowka Bitona przy 1-1. Szkoda tym bardziej, ze Twente do momentu strzelenia pierwszej bramki nie gralo wielkiej pilki, nie zepchnelo nas do defensywy. My wygladalismy przez 30 minut calkiem niezle a Twente jak na siebie przecietnie. I to byl decydujacy fragment meczu, ktorego my nie wyokrzystalismy a swoimi bledami w defensywie tylko nakrecilismy Holendrow. Szkoda, ze te niezle 30 minut kompletnie nic nie dalo bo mamy defensywe jaka mamy. Poki Valckx nie zacznie budowac z Maaskantem Wisly
od defensywy to tak bedziemy wygladac w kazdym meczu z powazniejszym przeciwnikiem. Do przodu potrafimy zagrac zwlaszcza gdy mamy troche wiecej miejsca (jak dzis). Niestety defensywa wszystko niweczy. Poki to sie nie zmieni nie liczmy na nic w pucharach.