Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8030
Stary 29.09.2011, 19:56
Uff, koniec. Liczylem, ze bedzie troche nizej ale 4:1 to jednak sprawiedliwy wynik.
Taki przyjemny spacerek dla Twente.

Co do nas to nigdy wiecej holenderskich emerytow w barwach Wisly - WON!
to samo Diaz - WON! i nigdy wiecej powrotow. Chavezowi tylko bym dal drugą
szansę bo pamiętam jak trzymał naszą obronę z APOEL-em u siebie i wszystko czyścil.
Teraz jest bez formy ale mysle, ze z dobrym partnerem u boku wyglądałby dużo lepiej.
Pareiko też w każdym meczu musi wpuścić jakąś szmatę.

Myślę, że teraz bilety na Fulham powinny się zaczynać od 10 zl.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując