|
chyba jednak Maaskant musi przestać wreszcie klepać się po dupie z Lameyem i Jaliensem, tylko dlatego że są jego rodakami. Do tego brak taktyki i bardzo słabe ustawienie i nastawienie defensywy pokazuje że należy ich po prostu zdjąć ze składu. Czy jednak dla takiego Jaliensa będzie karę zesłanie do ME na koniec kariery? Wątpię... kasa i tak w padnie.
Nie rozumie bowiem, ze hańbi imię klubu, który tyle znaczy dla wielu ludzi. I takich jak jemu podobnych jest niestety zbyt dużo w Wiśle. No cóż, nie myslałem że to kiedkolwiek napisze, ale Wisła dla Polaków !
|