|
Pytanie do ekspertow: jest takie powiedzonko "druzyne buduje sie od tylu". Wiec czemu Maaskant skompromitowal sie sprowadzajac takie pokraki ktore byle ligowiec potrafi ograc? Jezeli dostaniemy z Legia to chyba czas rozejrzec sie za prawdziwym trenerem.
|