|
wypier..wszystkich "asów" zagranicznych , w pierwszej kolejności Diaz ! Lamey Jaliens... zacząc budować skład od Polaków młodych którzy będą sądzić o obliczu Wisły w przyszłości.Obecni nie wiedzą dla JAK ZASŁUŻONEGO KLUBU zakładają koszulki ! ilu jest utalentowanych chłopaczków w niższych ligach..szok..a wystarczy tylko pojeździć po Małopolsce i tyle perełek.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
|