Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8007
Stary 29.09.2011, 19:43
tofik napisał(a):Wyświetl post
....a wychodzi siła polskiej ligi. Czego wymagać.
Ci co teraz będą psioczyli na drużynę chyba za długo się kisili w ligowej szarzyźnie i nie zauważają, że u nas się nie gra w piłkę.
Zakład że Łajdaki z wwa wygrają?
Odpowiedz cytując