Mocny napisał(a):

bzdura . ladnie przod szarpal, jirsak dawal dobre pilki , przod nie wygladal zle
obrona - masakra juz mamy 4czke
|
Tak dobrze wyglądał atak że nie potrafimy się utrzymać przy piłce z przodu przez 5 sekund. Co nie zmienia faktu że gramy bez obrony. 22 letni Brud - nadziej Wisły - śmiechu warte.. w ME gra niejaki Dawid Litewka - ja bym radził się mu lepiej przyjrzeć Maaskantowi.
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..