Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8003
Stary 29.09.2011, 19:40
Współczuje graczom ofensywnym... tacy szmaciarze w obronie niweczą ich wysiłek...

A tą Lame nie chce już więcej oglądać z w koszulce mojego klubu....
Odpowiedz cytując