Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7998
Stary 29.09.2011, 19:35
Przede wszystkim sa bardzo wolni, wyprzedzani na każdym kroku. Pewnie w przygotowaniach popełniono jakiś błąd. Os samego początku rundy ich gra wyglada bardzo słabo. Trzeba wyciągnąć z tego jakieś wnioski. Z taktyka tez coś nie tak. Przy stanie 2:1 nie wiedzieli czy mają atakować czy dalej się bronić.
Odpowiedz cytując