|
Przede wszystkim sa bardzo wolni, wyprzedzani na każdym kroku. Pewnie w przygotowaniach popełniono jakiś błąd. Os samego początku rundy ich gra wyglada bardzo słabo. Trzeba wyciągnąć z tego jakieś wnioski. Z taktyka tez coś nie tak. Przy stanie 2:1 nie wiedzieli czy mają atakować czy dalej się bronić.
|