Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7986
Stary 29.09.2011, 19:12
Absolutnie bez ciśnienia na obecne puchary Wisły, muszę powiedzieć, że jeśli w obronie najlepszym piłkarzem jest Diaz, to szkoda się denerwować i liczyć na cokolwiek. Niestety, ale Chavez , Lamey i Jaliens to jedno wielkie nieporozumienie. Wisła przegrywa w pucharach, nie przez słabą ofensywę, jak twierdzą Maaskant z Valckxem, szukającym napastników i pomocników. Wisła przegrywa przez najgorszą w historii klubu obronę. Jak Maaskant po kompromitacji obrońcow z Odense, mógł ich nie zesłać do ME, tak jak potrafił to zrobić z Gargułą. Lamey jest jeszcze pół roku i o pół roku za długo. Jaliens ma jeszcze dwa lata i nadaje się jedynie na rezerwowego. Natomiast Chavez nie ma już z piłką nic wspólnego i bycie pastorem jest chyba dla niego najlepszym rozwiązaniem . Po kolejnym meczu stwierdzam ponownie, że największym problemem Wisły jest brak obrony na jakimkolwiek poziomie. Wymienieni wyżej piłkarze nie rokują na przyszłość. Valckx powinien natychmiast wymienić stoperów przede wszystkim, jeśli chce mistrzostwa i LM za rok. Z tej mąki chleba już w obronie nie będzie.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując