Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7978
Stary 29.09.2011, 18:58
Polski zespol gra w pucharach z holenderskim i w podstawowej "11" jest jeden Polak i dwoch Holendrow
i do tego mam dziwne wrazenie, ze gdyby ich w miejsce gralki jacys polsy pilkarze to wynik bylby lepszy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując