Wyświetl pojedynczy post
Maciek#10
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7975
Stary 29.09.2011, 18:52
Nie wiem, może tu nie można przeklinać, ale ....A to jedyne słowo jakie człowiek może powiedzieć widząc grę Lameya, Jaliensa i Diaza. Ci ludzie KOMPROMITUJĄ Wisłę i LEPIEJ wystawić Czekaja, nie można grać gorzej niż wyżej wymienione trio. Jak się jest słabszym od przeciwnika, to trzeba próbować iść na wyprzedzenie albo zwyczajnie po ludzku trzy razy u.......ić w achillesa, niech się boi. Ale NA PEWNO NIE STAĆ I CZEKAĆ. Rzut wolny - Jaliens, który zarabia CIĘŻKI HAJS STOI i nawet mu do głowy nie przyjdzie kryć. Lamey? Proszę was. Maaskant powinien zgłosić Kazika Moskala i przesunąć go do tyłu jeżeli nie ma innych obrońców...
Da mihi castitatem et continentiam,
sed noli modo!
Odpowiedz cytując