Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
4398
29.09.2011, 17:53
pan_premier
napisał(a):
gdzie masz te stacje?
te stacje są FTA na Hotbirdzie, jakby ktoś posiadał.
gerardinho91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gerardinho91
Znajdź inne posty napisane przez gerardinho91