a_r_e_n_a napisał(a):

|
Lamey?! Nie no proszę was...Na co on liczy? Nasz blok defensywny złożony z holendrów wykrzesa z siebie pokłady super mocy? Ehh...
|
Gdyby nie twoja ignorancja to byś wiedział, że Jovanović ma uraz i jest oszczędzany na Legię.
Najpierw miliony pytań gdzie transmisja, a teraz zdziwienie, że nie gra Marko choć nie trudno doinformować się dlaczego nie gra.