Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7974
Stary 29.09.2011, 17:44
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
Lamey?! Nie no proszę was...Na co on liczy? Nasz blok defensywny złożony z holendrów wykrzesa z siebie pokłady super mocy? Ehh...
Gdyby nie twoja ignorancja to byś wiedział, że Jovanović ma uraz i jest oszczędzany na Legię.
Najpierw miliony pytań gdzie transmisja, a teraz zdziwienie, że nie gra Marko choć nie trudno doinformować się dlaczego nie gra.
Odpowiedz cytując