Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
Od: 07.2011
Offline
#
7969
29.09.2011, 17:08
Z takimi bokami obrony trudno będzie minimalnie przegrać a co dopiero zremisować,liczyłem na szybkiego Dragana na lewej i na Jovanovicia po prawej .Twente ustawione bardzo ofensywnie
Ostatnio edytowane przez Aldek : 29.09.2011 o godz. 17:12.
Aldek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aldek
Znajdź inne posty napisane przez Aldek