Dariook Błaszczykowski wróci do Wisły na stare lata owszem ale prędzej na ławe jako asystent ewentualnie trener juniorów.Co do kierunku w jakim podąża Wisła to jest raczej kierunek Holenderski i raczej Maaskant będzie chciał z Wisły zrobić coś w stylu Ajax-PSV.Aczkolwiek dzisiejszy mecz może mieć duże znaczenie dla zawodników w wyjściowym składzie bo druga porażka z rzędu w fazie grupowej LE raczej nie będzie mile widziana.Ciekawe czy Wisła zagra tak jak FC Basel z Manchesterem Utd bo o wygraną będzie bardzo cięzko ale remis jest w zasięgu Wisły