Wyświetl pojedynczy post
Kulawik88
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4389
Stary 29.09.2011, 16:26
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Podpowiem. Łatwiej im o prawa do transmisji dlatego z góry olewają szarpanie się z holendrami, anglikami, duńczykami. A mecz w Polsce to nie ma trudności... Pozatym Polska ma prawie 40 milionów, mecze ogląda bodaj 2-3 miliony a ty jako argument podajesz 20 tysięcy ze stadionu...
Ja też ci coś podpowiem - Polsat ma prawa do całej LE, więc problem transmisji nie jest problemem, tylko chęć zarobku na abonamentach z Polsat futbol
Odpowiedz cytując