Fiti napisał(a):

|
Podpowiem. Łatwiej im o prawa do transmisji dlatego z góry olewają szarpanie się z holendrami, anglikami, duńczykami. A mecz w Polsce to nie ma trudności... Pozatym Polska ma prawie 40 milionów, mecze ogląda bodaj 2-3 miliony a ty jako argument podajesz 20 tysięcy ze stadionu...
|
Ja też ci coś podpowiem - Polsat ma prawa do całej LE, więc problem transmisji nie jest problemem, tylko chęć zarobku na abonamentach z Polsat futbol
