Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sanmac
Junior Member
Od: 06.2007
Skąd: Wiślackie Osiedle AZORY
Offline
#
4387
29.09.2011, 16:11
Którą strefę mam aktywować żebym mógł obejrzeć mecz na IPLA
?
Armagedon
sanmac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sanmac
Znajdź inne posty napisane przez sanmac