Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7963
Stary 29.09.2011, 15:51
mozemy wygrac mozemy przegrać
o wszystkim zadecyduje dyspozycja dnia
a nóz widelec uda sie wBitonować bramkę na początku spotkania i potem dobry murarz będzie stawiał mur na szesnastce.

Jak wygramy to sie schlamy, jak przegramy też sie schlamy

E: dopóki dopóty
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.09.2011 o godz. 15:55.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując