|
mozemy wygrac mozemy przegrać
o wszystkim zadecyduje dyspozycja dnia
a nóz widelec uda sie wBitonować bramkę na początku spotkania i potem dobry murarz będzie stawiał mur na szesnastce.
Jak wygramy to sie schlamy, jak przegramy też sie schlamy
E: dopóki dopóty
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.09.2011 o godz. 15:55.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|