|
Też oglądałem niejeden mecz na Ipli i wybierałem sobie w okienku transmisji wersje HD.
Jakość bez zarzutu, żadnego zacinania, żadnego rozmazanego obrazu
Mam download 6800Kbps a upload 514 Kbps - neostrada
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|