|
Dla tych co się zastanawiają nad ipla, oglądałem tam mecz PSV-Legia w jakości hd (choć dla mnie te hd to tak z przymrużeniem oka, choć jakoś wystarczająca spokojnie, przebija wszystkie darmowe playery) net mam 2mb, i nic nie cięło. Mogę polecić, 5 zł przelewem to nie majątek.
|