Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5522
Stary 29.09.2011, 14:46
Mnie zastanawia dlaczego zarzuciliśmy kierunek portugalski?
Może Jean paulista nie był jakimś niesamowitym zawodnikiem, ale z drugiej strony przychodził do nas z II ligowej Mai, natomiast Cleber którego pozyskaliśmy po ukończeniu kontraktu w Guimares to przecież był strzał w 10 - kę. Zresztą na kireunek portugalski postawili Cypryjczycy i Rumuni, ściągali zawodników, którym pokończyły się kontrakty ze średniaków ligi i wyszli na tym raczej lepiej......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując